Chaos Control

Yapılacaklar Listesi Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 33 MB
  • Version 1.6.1
  • Dil TR / EN
  • Firma Tarasov Mobile
Chaos Control; Android işletim sistemine sahip cihaz kullanıcılarına görev yönetimi ve yapılacak işler listesi hazırlama konusunda yardımcı olacak olan kullanışlı bir mobil uygulamadır.

Chaos Control; Android işletim sistemine sahip cihaz kullanıcılarına görev yönetimi ve yapılacak işler listesi hazırlama konusunda yardımcı olacak olan kullanışlı bir mobil uygulamadır.

Oldukça sade ve şık bir arayüz ile birlikte gelen uygulamayı tamamen ücretsiz olarak Android cihazlarınıza yükleyebilir ve tüm işlerinizi hızlı bir şekilde organize edebilirsiniz.

Kişisel iş ve mesleki görevlerinizi düzenlemenize imkan tanıyan uygulama ile ev işleri gibi pek çok görevleriniz için organizasyon yapabilirsiniz. Bu liste üzerindeki işlerinizi tamamladığınızda listeden kaldırabilirsiniz.

Şifreli giriş imkanı sağlayan uygulama sayesinde listenize üçüncü bir kişinin ulaşmasını engelleyebilirsiniz. Ayrıca uygulamanın iOS, Windows 8.1 ve Windows Phone sürümlerinin olması sayesinde uygulamayı farklı cihazla ile senkronize edere kullanabilirsiniz.

Birden fazla cihaz arasında senkronizasyon gerçekleştirme, not alma, hatırlatıcı ekleme, takvimle eşleme gibi daha onlarca yeteneğe sahip olan uygulama, bu sayede tüm görevlerinizin aktif bir şekilde takip edilebilmesi için gereken herşeyi sunuyor diyebiliriz.

Bana bu kadarı yetmez daha fazlasına ihtiyaç duyuyorum diyorsanız, daha fazlasına uygulama içi satın alma seçeneklerinden sahip olabilirsiniz. Uygulama içi satın alma ile sahip olabileceğiniz özellikler arasında; bulut yedekleme sistemi, tekrar eden görevler, klasörler ve görev yapısı, daha güvenli şifreleme seçenekleri yer alıyor.

Mutlaka denemelisiniz!

Daha Fazla Göster
Chaos Control indir